Onyxová senzácia

Kuchyne

Onyxová senzácia

Kombinácia Dubu Sherman v koňakovo hnedej farbe s onyxovou šedou zaručuje kontrastný, no príjemný vzhľad kuchyne. Vďaka pracovnej doske v prevedení Dub Sherman koňak kuchyňa naberá rustikálny dizajn s efektom použitého dreva.

Objavte čaro kuchýň na mieru s Nafektom.

Veľa priestoru, málo starostí

Kuchyne

Veľa priestoru, málo starostí

Priestranná kuchyňa s ostrovčekom disponuje s bielymi lesklými dvierkami v prevedení Hickory prírodný v kombinácii s matne striekanými šedými skriňami. S jemnými šedými prvkami ladí pracovná doska v prevedení Technistone Noble Arco. Nerušený vzhľad dvierok zaručujú frézované úchytky.

Nafekt – miesto, kde sa sny stávajú realitou.

V jednoduchosti je krása

Kuchyne

V jednoduchosti je krása

Prirodzený a jemný dekor pracovnej dosky v prevedení Hickory prírodný perfektne dotvárajú biele matné skrinky. Extra šmrnc a moderný dizajn kuchyne dodávajú úchytky v zlatej farbe.

Nafekt – Kuchyne, v ktorých je radosť variť.

Moderná čierna

Kuchyne

Moderná čierna

Čierne prvky v domácnosti sú obľúbeným dekorom už nejaký čas. Táto kuchyňa kombinuje prírodnú dubovú dýhu s čiernou farbou pracovnej dosky v prevedení Lapitec.

To najlepšie, čo si môžete dopriať – Nafekt.

Matná sivá naveky

Kuchyne

Matná sivá naveky

Priestranná kuchyňa disponuje skrinkami vo farebnej kombinácii diamantovo šedej s drevodekorom Dubu Hamilton, ktorý je známy svojim prirodzene vyzerajúcim dizajnom. Jeho tmavé inklúzie, hrče a klasická prírodná farba perfektne kontrastuje šedej farbe skriniek. Za varnou doskou so zapustenými hranami sa nachádza zástena Getalit mramor, ktorá ladí s moderným vzhľadom kuchyne.

Ponorte sa do sveta kuchýň s Dubom Hamilton a objavte čaro prirodzených, no elegantných prvkov s Nafektom.

Odvážna kombinácia

Kuchyne

Odvážna kombinácia

Kuchyňa v tvare L so zabudovanou chladničkou disponuje na vrchnej strane s bielymi matnými dvierkami a na spodnej strane im kontrastuje prachovo šedá. Skrine sa otvárajú pomocou frézovaným úchytkám Ramara. Vďaka pracovnej doske v prevedení Dub Sherman koňak kuchyňa naberá rustikálny dizajn s efektom použitého dreva.

Inšpirujte sa kuchyňami od Nafektu a navrhnite si vlastnú kuchynskú oázu.

Tmavej šedej sa netreba báť

Kuchyne

Tmavej šedej sa netreba báť

Priestranná kuchyňa v tvare U s ostrovčekom je snom každého nadšenca sivej farby. Kombinácia farieb ľadovej šedej a kašmíru na skrinkách a dvierkach s čiernymi úchytkami dodávajú kuchyni moderný a kontrastný vzhľad. Pracovná doska v odtieni Beton Chicago perfektne dotvára dizajn tejto tmavošedej kuchyne.

Mramorová elegancia

Kuchyne

Mramorová elegancia

Kombinácia diamantovo šedej farby a prírodného Dubu Davos spestruje eleganciu tejto kuchyne. Kuchyňa v tvare L spolu s mramorovou pracovnou doskou vytvárajú moderný dizajn, pričom podčiarkujú autentickosť Dubu Davos.

Nafekt – miesto, kde sa z vysnívanej kuchyne stáva realita.

Matne krásna a moderná

Kuchyne

Matne krásna a moderná

Kuchyňa v tvare U disponuje s dvierkami a skriňami v kamenno šedej farbe, ktoré majú frézované úchytky. Pracovná doska a zástena v prevedené Belmont krémová pridáva kuchyni neutrálny a prirodzený vzhľad.

Stačí návrh o zvyšok sa postaráme my – Nafekt.

Nebesky biela

Kuchyne

Nebesky biela

Či si o pár rokov premaľujete svoj domov na zelenú alebo modrú, dizajn vašej bielej kuchyne nenaruší nič. Biele striekané skrinky s lesklým finišom dolaďuje biela matná pracovná doska.

S Nafektom vám vytvoríme kuchyňu snov na mieru.